Сервісний центр ElectroSan

Оренда побутової техніки в Житомирі

Про нас

Місія компанії «ElectroSan» проста — надавати якісні послуги. Наша команда робить все, щоб врахувати потреби кожного клієнта. Сподіваємося, що завдяки відкритій комунікації і першокласному сервісу наш прокат побутової техніки виявиться саме тим, що ви шукали. При виникненні будь-яких питань звертайтеся до нас. У нас так само можна купити запчастини для побутової техніки на electrosan.com.ua або zapchasti-electrosan.com.ua і провести ремонт побутової техніки remont.zt.ua
Оренда електроінструменту тут!

Послуги

аренда микроволновки

Оренда мікрохвильовки

Прокат мойки высокого давления

Прокат мийки високого тиску

Аренда морозильной камеры

Оренда морозильної камери

Аренда моющего пылесоса

Оренда миючого пилососа

Аренда стиральной машины

Оренда пральної машини

Аренда холодильника

Оренда холодильника

Ремонт бытовой техники ElectroSan

Оренда техніки для кухні та дому

Навіщо витрачатися на техніку, якою ви скористаєтеся всього кілька разів. У наш прогресивний час це питання можна вирішити трохи інакше. Наприклад, в місті Житомир, в нашому сервісному центрі ElectroSan, ви можете взяти в оренду побутову техніку за оптимальними цінами. І не морочитися над її долею після виконання, необхідних для вас, разових завдань!

Оренда побутової техніки в ElectroSan це якісна техніка + її безпроблемне оформлення і швидка передача клієнту. Так само є послуга підвезення техніки в потрібний час за вказаною адресою.

У вас зламалася пральна машинка, а потрібно терміново випрати речі? Або ж зламалася морозильна камера, а в вашому ресторані якраз наплив клієнтів? Сміливо телефонуйте до нас! Ми, в найкоротші терміни, доставимо техніку! Маємо цінові пропозиції під кожного клієнта. Побутова техніка на прокат - швидкий спосіб вирішення нагальних питань!

Зв'яжіться з нами

вул. Фещенка-Чопівського, 2 Житомир, Житомирська область, Україна

+380 (96) 203-62-22
+380 (93) 203-62-22
+380 (66) 203-62-22

electrosan@i.ua

Вверх